ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به دبی

دبی یکی از بهترین مقاصد توریستی و تجاری دنیا است. سالانه میلیون‌ها گردشگر در کنار هزاران فعال اقتصادی به این شهر سفر می‌کنند. وجود جاذبه‌ها‌ی مختلف گردشگری در دبی در کنار جذابیت‌ها‌ی تجاری و اقتصادی باعث شده تا فرودگاه‌ها‌ی دبی، هیچ‌گاه از جنب‌وجوش نایستد. سفر به دبی به‌ویژه برای ایرانی‌ها‌ جذابیت خاصی دارد. نزدیک بودن دبی و شرایط ساده برای سفر به این شیخ‌نشین امارات متحده عربی، از دلایلی است که ایرانیان را بیشتر مسافر دبی می‌کند. جذابیت‌ها‌ی مختلف نیز مثل فستیوال‌ها‌ و جشنواره‌ها‌ در کنار نمایشگاه‌ها‌ی معتبر بین‌المللی، سفر به دبی را برای قشرهای مختلف جذاب می‌کند.

بهترین زمان سفر به دبی

نمی‌توان گفت که میزان سفر به دبی در ماه‌ها‌ی از سال خیلی کم می‌شود؛ اما در بسیاری از ماه‌ها‌ی گرم سال مثل تابستان، سفرها کاهش پیدا می‌کند. درواقع نکته‌ای که باعث شده تا فرودگاه‌ها‌ی دبی همواره مملو از مسافر باشد، پخش بودن جاذبه‌ها‌ی مختلف این شهر در ماه‌ها‌ی مختلف سال است. بهترین زمان سفر به دبی ازنظر آب‌ و هوا و وجود فستیوال‌ها‌ی مختلف، بین ماه‌ها‌ی دسامبر تا مارس است. دبی در ماه مارس بیشترین حجم گردشگر را به خود می‌بینید و قیمت پرواز و هتل به اوج خود می‌رسد. اگر می‌خواهید بهترین زمان سفر به دبی را از نظر پایین بودن هزینه‌ها‌ بدانید، ماه‌ها‌ی گرم سال در تابستان بهترین زمان سفر هستند؛ تخفیف خرید بلیت هواپیما به مقصد دبی در این فصل بیشتر به چشم می‌آید.

خرید بلیط دبی با بهترین قیمت بلیط ارزان دبی بهترین قیمت بلیط هواپیما دبی

خرید بلیط هواپیما دبی

برای خرید بلیط هواپیما دبی در آیتورز، تنها کافی است با ورود اطلاعات، نتایج را مشاهده کنید. اگر در جستجوی بلیط ارزان دبی هستید و یا می‌خواهید با ایرلاین خاصی سفر کنید، امکان تنظیم فیلترها فراهم شده است و شما می‌توانید، بهترین قیمت بلیط دبی را خریداری کنید.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط دبی در آیتورز، به شما این امکان را می‌دهد تا با ورود مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و در صورت نیاز کلاس پروازی و ایرلاین، بلیط پرواز دبی را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط دبی ، به شما این امکان را می‌دهد تا لیست بلیط‌ها را به ترتیب ارزان‌ترین قیمت مشاهده کنید و در نهایت، قیمت بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفر به دبی مقایسه کنید. اگر در جستجوی بلیط پرواز دبی هستید و نام ایرلاین، زمان سفر (صبح، بعد از ظهر، عصر و یا شب)، کلاس پروازی و مستقیم بودن پرواز دبی برای شما اهمیت دارد، به‌راحتی می‌توانید گزینه دلخواه خود را از فیلترهای سمت راست انتخاب کنید تا روی نتایج نشان داده شده اعمال شود.

ویژگی‌های خرید بلیط دبی از آیتورز

خرید بلیط دبی از معتبر‌ترین ایرلاین‌ها

آیتورز، امکان خرید بلیط دبی از تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی را فراهم کرده است، به این ترتیب مسافران می‌توانند بلیط پرواز دبی را با بهترین قیمت خریداری کنند. 

بلیط ارزان قیمت دبی

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما، به‌طور لحظه‌ای تغییر می‌کند، اما شما در هر لحظه با جستجو در آیتورز، می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط دبی را مشاهده و بلیط پرواز ارزان دبی را خریداری کنید.

فرودگاه‌های دبی

دبی دارای دو فرودگاه اصلی است که هرکدام از این فرودگاه‌ها‌ مبدا و مقصد معروف‌ترین شرکت‌ها‌ی هواپیمایی هستند. فرودگاه بین‌المللی دبی نزدیک به شهر و در 4 کیلومتری شرق دبی جای گرفته است. فرودگاه دوم که «آل مکتوم» نام دارد، نزدیک به 40 کیلومتر با دبی فاصله دارد؛ هرچند تعداد پروازها به این فرودگاه بسیار کمتر است. هر دو فرودگاه استاندارد و در حد نام دبی ساخته ‌شده‌اند. باند فرودگاه بین‌المللی دبی یکی از برترین باندهای فرودگاهی در دنیا است. همچنین سالن انتظار این فرودگاه بسیار زیبا طراحی و بنا شده است. این فرودگاه دارای 3 پایانه اصلی است که درمجموع ماه‌های سال، 90 میلیون مسافر می‌توانند در آن تردد داشته باشند. فرودگاه آل مکتوم نیز 3 پایانه مجزا دارد؛ در حال حاضر تعداد مسافرانی که با آن جابه‌جا می‌شوند بسیار محدود است. در مقابل هواپیماهای باربری فراوانی در این فرودگاه تخلیه و بارگیری می‌شوند. در حال حاضر هیچ پروازی از مبدا ایران در فرودگاه آل مکتوم نمی‌نشیند. طبق اهداف از پیش تعیین‌ شده، قرار است این فرودگاه با ایجاد ظرفیت جابه‌جایی نزدیک به 200 میلیون نفر در سال، لقب پرترددترین فرودگاه جهان را به خود اختصاص دهد. 

  • فرودگاه بین المللی دبی
  • فرودگاه آل مکتوم

حمل و نقل در دبی

وسایل ‌حمل ‌و ‌نقل‌ عمومی‌ تقریبا تمامی شهر دبی را پوشش می‌دهند. مترو بهترین و به‌صرفه‌ترین راه ‌حمل‌و‌نقل‌ است؛ هرچند تمامی شهر را پوشش نمی‌دهد و نمی‌توانید با آن به‌تمامی ‌مقاصد مد نظر خود دسترسی داشته باشید. البته نظم در مترو دبی حرف اول را می‌زند و از این بابت در دنیا زبانزد است. اتوبوس راه دومی است که می‌توانید برای ‌حمل‌و‌نقل‌ در دبی به‌ویژه در مسیرهایی که مترو آن‌ها‌ را پوشش نمی‌دهد استفاده کنید. برخی از وسایل ‌حمل‌ و ‌نقل‌ در دبی مختص به چند خیابان یا حتی یک مسیر می‌شوند، برای مثال مونوریل پالم جمیرا را به دبی مارینا متصل می‌کند.‌ ترام و کشتی نیز ازجمله وسایلی هستند که در مناطق محدودی از دبی، در اختیار توریست‌ها‌ و ساکنین دبی قرار دارند.
فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه بین‌المللی دبی هر دو به سیستم پرسرعت قطار شهری متصل هستند. علاوه بر این در هر دو فرودگاه تاکسی‌ها‌ی فرودگاه می‌توانند مسافران را تا مرکز شهر یا هتل‌ها‌ی مد نظر برسانند. در فرودگاه بین‌المللی دبی اتوبوس‌ها‌یی نیز برای انتقال مسافران به مرکز شهر تعبیه شده است.
برای استفاده از تمامی وسایل ‌حمل‌ و ‌نقل‌ در دبی می‌توانید از نول کارت استفاده کنید. با شارژ نول کارت در دبی می‌توانید به‌راحتی از تمامی وسایل ‌حمل‌و‌نقل‌ در دبی استفاده کنید.

دیدنی‌های دبی

دبی ترکیب شده از جاذبه‌ها‌ی مختلف طبیعی، تاریخی و مدرن! تمامی این جاذبه‌ها‌ می‌توانند زمان شما را در سفر به دبی تامین کنند. سواحل دبی به‌ویژه ساحل پالم جمیرا طرفداران خاص خود را دارد. در این سواحل انواع تفریحات آبی جای‌داده شده است. برج‌ها‌ نیز از دیدنی‌ها‌ی دبی هستند. سر زدن به بلندترین برج‌ها‌ی دنیا که نمونه آن در هیچ کجای دنیا وجود ندارد، می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد. قرارگیری بر روی بلندترین ارتفاع ساخته‌شده توسط بشر و تماشای مناظر اطراف، غذا خوردن در ارتفاع بالا و بسیاری از تفریحات دیگر در برج‌ها‌ی مختلف دبی فراهم‌شده است. بازارچه جهانی که محل تجمع مردم کشورهای مختلف در کنار یکدیگر است، خود به یک جاذبه گردشگری در دبی بدل شده است. سر زدن به پارک‌ها‌ی آبی یا پیست اسکی سرپوشیده در دبی و یا گشت‌وگذار در آکواریوم سراسر جذابیت این شهر، می‌تواند یک سفر رویایی برای شما به ارمغان آورد.

  • پالم جمیرا
  • خور دبی
  • برج خلیفه
  • برج العرب
  • آکواریوم دبی
  • آب نمای دبی

غذا و رستوران در دبی

با حضور ملیت‌ها‌ی مختلف در دبی، وجود غذاهای ملل مختلف در این شهر و رستوران‌ها‌ی کاملا متفاوت دور از انتظار نیست. رستوران‌ها‌ در دبی متنوع و متعدد هستند. بسیاری از رستوران‌ها‌ی دبی توسط افراد مهاجر تأسیس و اداره می‌شود و تنها به ارائه غذاهای مختص کشوری خاص می‌پردازد. رستوران‌ها‌ی ایرانی، هندی، تایلندی، چینی و... ازجمله رستوران‌ها‌ی معروف در دبی هستند. رستوران‌ها‌ی متعدد عربی نیز در دبی مشغول به فعالیت هستند. برخی رستوران‌ها‌ی دبی نیز به‌صورت بین‌المللی کار می‌کنند و انواع غذاهای ملل مختلف را سرو می‌کنند. غذا در دبی قیمت نسبتا خوبی دارد، به‌ویژه اگر از بین رستوران‌ها‌، یک رستوران معمولی را انتخاب کنید. با توجه به تنوع بالای غذا، می‌توانید در تمام مدت اقامت در دبی، رستوران و غذا در دبی را متنوع‌تر انتخاب کنید تا یک شکم‌گردی دل‌چسب در دوبی را تجربه کنید!

خرید در دبی

دوبی بهشتی برای خرید است. به‌ویژه ایرانیان علاقه‌مند هستند تا خرید خود را از دوبی انجام دهند. از برندهای معتبر آمریکایی و اروپایی تا اجناس بی‌کیفیت که عموما از چین به دوبی وارد می‌شوند، تنوع خرید در دبی را نشان می‌دهد. هزینه خرید در دبی بسته به نوع خرید شما دارد. اگر بخواهید از برندها خرید کنید، باید هزینه زیادی بپردازید؛ اما قیمت بسیاری از کالاهای برند آمریکایی و اروپایی در دوبی ارزان‌تر از ایران است. ناگفته نماند که حتی اگر قصد خرید در دبی را ندارید، باز هم سری به بازار دبی و مراکز خرید این شهر بزنید. مراکز خرید لوکس دبی، خود به‌نوعی جاذبه گردشگری در دوبی هستند که دیدن آن‌ها‌ خالی از لطف نیست.

نمایشگاه‌های دبی

برخی اصلا دبی را شهری نمایشگاهی می‌دانند. سالانه تعداد زیادی نمایشگاه در دوبی برپا می‌شود و شرکت‌ها کسب و کارهای زیادی را به سمت خود جذب می‌کند. فرقی نمی‌کند که قصد داشته باشید در نمایشگاه‌های دبی به‌عنوان غرفه دار شرکت کنید یا برای سر زدن به غرفه‌های شرکت‌های بزرگ دنیا سفر به دبی را در برنامه خود قرار دهید، درهرصورت حضور در نمایشگاه‌های دبی اثرات زیادی برای کسب و کار شما خواهد داشت.
دبی توانسته با برپایی نمایشگاه‌های متعدد در زمان‌های مختلف، گردشگران فروانی را به خود جذب کند. گردشگرانی که سعی می‌کنند زمان سفر به دبی را به‌گونه‌ای انتخاب کنند که هم برای سر زدن به جاذبه‌های گردشگری دبی مناسب باشد و هم نمایشگاه‌های دبی با عناوین مورد علاقه آن‌ها سازگاری داشته باشد. همچنین بسیاری از تجار و بازرگانان به دلیل وجود قوانین تسهیل کننده تجارت در دبی، سعی می‌کنند با حضور در نمایشگاه‌های دبی، قراردادهای بزرگ خود را در ایام نمایشگاهی و پس از مشاهده توانمندی‌ها و محصولات شرکت‌های مختلف منعقد کنند.
از مهم‌ترین نمایشگاه‌های دبی می‌توان به نمایشگاه‌هایی از قبیل تکنولوژی، محصولات دیجیتالی، غذاهای دریایی و تجهیزات وابسته، مد و پوشاک و عناوین مختلف دیگر اشاره کرد. علاوه بر این نمایشگاه‌های تخصصی مثل تجارت دریایی، معادن، انرژی، آب و... نیز به‌عنوان نمایشگاه‌هایی خاص به شمار می‌روند که برای ارگان‌های دولتی و خصوصی و شرکت‌های مرتبط جذاب خواهند بود. حضور در نمایشگاه‌های دبی اطلاعات زیادی در مورد پیشرفت تکنولوژی‌های مختلف در اختیار فعالان اقتصادی قرار خواهد داد و به همین علت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

جشنواره‌های دبی

در دبی جشنواره‌های مختلفی برپا می‌شود. جشنواره‌ها و فستیوال‌های دبی باعث شده‌اند تا انگیزه سفر به دبی در بسیاری از افراد افزایش پیدا کند. به همین علت است که مسئولان شهری دبی سال به سال بر تعداد و کیفیت برگزاری جشنواره‌ها اضافه می‌کنند. جشنواره‌های خرید دبی از پرطرفدارترین فستیوال‌هایی هستند که در این شهر جهانی برپا می‌شود. بهترین تخفیف‌های دبی را برای خرید کالاهای مختلف در چنین جشنواره‌هایی پیدا خواهید کرد.
همچنین جشنواره‌های دبی با موضوعات فرهنگی و ورزشی نیز در دبی پرطرفدار هستند. فستیوال بین‌المللی فیلم و فستیوال موسیقی جاز از جمله جشنواره‌های دبی هستند که علاقه‌مندان به هنر را به سمت خود جذب می‌کنند. بسیاری از جشنواره‌های فرهنگی مربوط به ملل مختلف در دهکده جهانی دبی برپاست. در این دهکده موقعیت مناسبی فراهم می‌شود تا فرهنگ، آداب و رسوم و حتی غذاهای محلی هر کشور آشنا شوید. هرچند یک جشنواره تخصصی در مورد غذا نیز در این شهر برپا می‌شود که از پرطرفدارترین جشنواره‌های دبی به حساب می‌آید.

دانستنی‌های دبی

دبی، شهری مدرن با دیدنی‌های شگفت انگیز

دبی، شهری مدرن با دیدنی‌های شگفت انگیز

مرکز خرید ابن بطوطه در دبی؛ تجربه‌ای جالب از خرید

مرکز خرید ابن بطوطه در دبی؛ تجربه‌ای جالب از خرید

از طبقه 148 بلندترین برج دنیا، دبی را تماشا کنید

از طبقه 148 بلندترین برج دنیا، دبی را تماشا کنید

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل