ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به سن پترزبورگ

سن پترزبورگ، که بیش از 2 قرن پایتخت روسیه بوده است، امروز به‌عنوان یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری این کشور شناخته می‌شود. سفر به سن پترزبورگ به‌ویژه در تابستان و ایامی که به شب‌های سفید شهرت یافته، افزایش می‌یابد. گردشگران با سفر به سن پترزبورگ در شهری اقامت می کنند، که با وجود نزدیکی به مدار شمالی کره زمین، آب و هوای نسبتا مطبوعی دارد. علاوه بر جاذبه‌های تاریخی و طبیعی، جذابیت‌های تجاری روسیه و به‌ویژه شهر سن پترزبورگ، باعث شده تا سفر به سن پترزبورگ برای بسیاری از تجار و فعالان اقتصادی جذاب باشد. ایجاد زیرساخت‌های مناسب در این شهر کمک زیادی کرده است تا هم گردشگران و هم فعالان اقتصادی، سفر به سن پترزبورگ را در برنامه خود قرار دهند. فرودگاه‌های سن پترزبورگ، هتل‌های این شهر و وسایل حمل و نقل مناسب آن، همگی در جذب توریست نقش داشته‌اند. سن پترزبورگ یک شهر توریستی تمام‌عیار است که نباید سفر به آن را از دست داد. دانشگاه‌های معتبر سن پترزبورگ نیز دانشجویان زیادی به‌ویژه دانشجویان ایرانی را برای سفر به این شهر ترغیب می‌کند.

بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ

سن پترزبورگ شهری است با آب و هوای معتدل، که به‌جز یک دوره نسبتا کوتاه در فصل زمستان با هوای بسیار سرد و طاقت‌فرسا، دیگر خبری از هوای سرد نیست. بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ از نظر آب و هوا، ماه‌های فصل تابستان است. در این فصل، هوا بسیار معتدل و روز بسیار طولانی است. شب‌های کوتاه و روزهای طولانی باعث شده تا نام شب‌های سفید به شب‌های تابستانی سن پترزبورگ اتلاق شود. در این زمان فستیوال‌های مختلف و جشنواره‌های متعددی برپا است. البته بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ از نظر کاهش هزینه‌ها، زمستان است. همان‌طور که گفته شد در این فصل هوا سرد شده و در مقابل طول روز نیز کاهش پیدا می‌کند؛ در نتیجه گردشگر کمتری مسافر این شهر می‌شود. به همین علت به پروازها، هتل‌ها و اجناس مختلف مراکز خرید تخفیف‌هایی لحاظ می‌گردد. برای داشتن سفری ارزان می‌توانید بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ از نظر پایین بودن هزینه یعنی زمستان را برای سفر خود انتخاب کنید. مطمئن باشید سفر زمستانی به سن پترزبورگ نیز جذابیت‌های خاص خود را دارد.

خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ بهترین قیمت بلیط سن پترزبورگ بلیط هواپیما تهران سن پترزبورگ

خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ

برای خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ در آیتورز، تنها کافی است با ورود اطلاعات، نتایج را مشاهده کنید. اگر در جستجوی بلیط ارزان سن پترزبورگ هستید و یا می‌خواهید با ایرلاین خاصی سفر کنید، امکان تنظیم فیلترها فراهم شده است و شما می‌توانید، بهترین قیمت بلیط سن پترزبورگ را خریداری کنید.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط سن پترزبورگ در آیتورز، به شما این امکان را می‌دهد تا با ورود مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و در صورت نیاز کلاس پروازی و ایرلاین، بلیط پرواز سن پترزبورگ را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط سن پترزبورگ، به شما این امکان را می‌دهد تا لیست بلیط‌ها را به ترتیب ارزان‌ترین قیمت مشاهده کنید و در نهایت، قیمت بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفر به سن پترزبورگ مقایسه کنید. اگر در جستجوی بلیط پرواز سن پترزبورگ هستید و نام ایرلاین، زمان سفر (صبح، بعد از ظهر، عصر و یا شب)، کلاس پروازی و مستقیم بودن پرواز سن پترزبورگ برای شما اهمیت دارد، به‌راحتی می‌توانید گزینه دلخواه خود را از فیلترهای سمت راست انتخاب کنید تا روی نتایج نشان داده شده اعمال شود.

ویژگی‌های خرید بلیط سن پترزبورگ از آیتورز

خرید بلیط سن پترزبورگ از معتبر‌ترین ایرلاین‌ها

آیتورز، امکان خرید بلیط سن پترزبورگ از تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی را فراهم کرده است، به این ترتیب مسافران می‌توانند بلیط پرواز سن پترزبورگ را با بهترین قیمت خریداری کنند. 

بلیط ارزان قیمت سن پترزبورگ

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما، به‌طور لحظه‌ای تغییر می‌کند، اما شما در هر لحظه با جستجو در آیتورز، می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط سن پترزبورگ را مشاهده و بلیط پرواز ارزان سن پترزبورگ را خریداری کنید.

فرودگاه‌های سن پترزبورگ

در سن پترزبورگ چندین فرودگاه کوچک و بزرگ ساخته شده است که برخی نظامی و برخی شخصی هستند. مهم‌ترین فرودگاه سن پترزبورگ، فرودگاه پالکوو یا پولکوو است که به فرودگاه بین‌المللی سن پترزبورگ شهرت دارد. این فرودگاه یکی از بزرگ‌ترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه‌های شرق اروپا به شمار می‌رود. شهرت جهانی و تاریخی این فرودگاه، که زمانی بزرگان و سیاستمداران دنیا را به خود دیده است، جذابیت حضور در آن را افزایش می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی سن پترزبورگ تنها یک ترمینال با 4 طبقه دارد که تمامی امور مربوط به پرواز در این ترمینال انجام می‌شود. طبق اعلام رسمی دولت روسیه، در فضای اطراف این ترمینال، امکان پارک 110 هواپیما وجود دارد. در قسمت‌های مختلف ترمینال فرودگاه سن پترزبورگ امکانات متعددی برای مسافران تعبیه شده است. در حال حاضر سالانه تعداد زیادی گردشگر داخلی روسیه و گردشگران خارجی با استفاده از این فرودگاه به سن پترزبورگ وارد می‌شوند. به نظر می‌رسد با گسترش گردشگری در روسیه و به‌ویژه در شهر سن پترزبورگ، شاهد رشد و گسترش این فرودگاه تاریخی خواهیم بود. فرودگاه پالکوو در 23 کیلومتری مرکز شهر سن پترزبورگ قرار گرفته که با استفاده از راه‌های ارتباطی و وسایل حمل و نقل، به مرکز شهر متصل می‌شود.

  • فرودگاه بین المللی سن پترزبورگ (پالکوو)

حمل و نقل در سن پترزبورگ

برخی سن پترزبورگ را شهر تراموا می‌نامند. تراموا یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین وسایل حمل و نقل در سن پترزبورگ است که گستره بسیار مناسبی از مناطق اصلی شهری را پوشش می‌دهد. سفر درون‌شهری با تراموا جذاب و سریع است و می‌توانید با استفاده از آن به مقاصد از پیش تعیین شده برسید.علاوه بر تراموا، 5 خط مترو تا سال 2018 در سن پترزبورگ افتتاح شده است که هرکدام از این خطوط توانسته‌اند بخشی از نیاز شهر به حمل و نقل را پوشش دهند. هرچند ایستگاه‌های مترو سن پترزبورگ به زیبایی ایستگاه‌های مترو در مسکو نیست؛ اما نظم و سرعت مترو گزینه مناسبی است تا در سفر به سن پترزبورگ از این وسیله حمل و نقل استفاده کنید. اتوبوس و تاکسی نیز همانند تمامی شهرهای دنیا به‌عنوان یک وسیله حمل و نقل عمومی در اختیار گردشگران است. اتوبوس‌ها در بسیاری از مناطق به‌ویژه مناطق گردشگری وجود دارند. هزینه حمل و نقل در سن پترزبورگ با استفاده از تراموا، مترو و اتوبوس زیاد نیست. تاکسی یکی از گران‌ترین وسایل حمل و نقل در سن پترزبورگ به شمار می‌رود. بهتر است از هزینه استفاده از تاکسی مطلع شده و سپس مسافر آن شوید.
با توجه به اینکه فرودگاه بین‌المللی سن پترزبورگ در خارج از شهر جای گرفته، وسایل حمل و نقل متعددی برای انتقال مسافران از فرودگاه به مرکز شهر تعبیه شده است. 2 خط اتوبوس با شماره‌های 39، X39 و یک خط مینی‌ون با شماره K39 شما را تا نزدیک‌ترین ایستگاه مترو در سن پترزبورگ می‌رسانند. علاوه بر این، شما می‌توانید با 15 دقیقه پیاده‌روی به نزدیک‌ترین ایستگاه قطار برسید. تاکسی فرودگاه نیز همیشه در تمامی ساعات شبانه‌روز در دسترس مسافران است.

دیدنی‌های سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ به علت داشتن پیشینه تاریخی و به واسط پایتخت بودن این شهر به مدت 225 سال مداوم، جاذبه‌های تاریخی متعددی را در درون خود جای داده است. جاذبه‌های گردشگری سن پترزبورگ شامل ساختمان‌های اداری-تاریخی، کاخ‌ها، کلیساها، موزه‌ها، مساجد و... هستند. گویی مردم سن پترزبورگ علاقه خاصی به واژه کاخ دارند و بیشتر جاذبه‌های این شهر حتی پلی که روی رودخانه بنا نهاده شده نیز، کاخ نام‌گرفته است. برخی خیابان‌های شهر سن پترزبورگ که در حاشیه آن‌ها ساختمان‌های تاریخی و فروشگاه‌های متعدد قرار گرفته است، خود به‌نوعی از دیدنی‌های سن پترزبورگ به شمار می‌روند. علاوه بر این، شرکت در جشنواره‌های مختلف فرهنگی و هنری و سر زدن به گالری‌های جذاب در این شهر، نوعی جاذبه فرهنگی محسوب می شود.

  • پارک کاخ کاترین
  • پارک کاخ پاولوکس
  • گرند پالاس
  • کاخ زمستانی و موزه آرمیتاژ
  • خیابان نوفسکی پروسپکت
  • کلیسای خون ریخته شده

غذا و رستوران در سن پترزبورگ

غذا در سن پترزبورگ بسیار متنوع است. شما با سر زدن به رستوران‌های مختلف این شهر می‌توانید به تنوع بالای غذایی در سن پترزبورگ پی ببرید. اصالت و مفید بودن غذا، از اصول فرهنگ غذایی در سن پترزبورگ محسوب می‌شود. به همین علت، در غذاهای سنتی این شهر، خبری از مواد مضر نیست. سبزیجات فراوان، یکی از شاخصه‌های غذا در سن پترزبورگ است. در این شهر رستوران‌های متعددی جای گرفته‌اند که هرکدام از آن‌ها منوی خاص خود را دارند. بهتر است قبل از سفر، آشنایی نسبی با رستوران‌های سن پترزبورگ داشته باشید تا در سفر خود، بهترین رستوران‌ها را بر اساس بودجه‌ای که کنار گذاشته‌اید انتخاب کنید.

خرید در سن پترزبورگ

خرید سوغاتی و یادگاری از سن پترزبورگ می‌تواند سفر خاطره‌انگیز به این شهر را برای شما یا عزیزانتان ماندگار کند. به‌ویژه خرید از مراکز خرید سنتی و خیابان‌های جذاب این شهر که ممکن است ساعت‌ها از وقت شما را به خود اختصاص دهد. گشت و گذار و خرید در سن پترزبورگ خود نوعی جاذبه گردشگری این شهر به شمار می رود؛ به‌ویژه اگر خرید خود را از خیابان نوفسکی پروسپکت انجام دهید. در این خیابان فروشگاه‌های متعددی جای گرفته‌اند که هرکدام جذابیت‌های خاص خود را دارد. پیشنهاد می‌کنیم حتما در این خیابان سری به مرکز خرید «گوستینی دِوُر» بزنید. علاوه بر این خیابان، مراکز خرید فراوان دیگری نیز در جای‌جای شهر، در انتظار مشتریانی هستند که قصد خرید در سن پترزبورگ را دارند. 

دانستنی‌های سن پترزبورگ

در سفر به سن‌پترزبورگ، این غذا‌ها را از دست ندهیدا

در سفر به سن‌پترزبورگ، این غذا‌ها را از دست ندهیدا

نکات ضروری سفر به روسیه

نکات ضروری سفر به روسیه

برج CN؛ از عجایب دنیای مدرن

ماجراجویی در کوه‌های جنوب روسیه

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل