ناحیه کاربری
;
دریافت  

بهترین قیمت بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و تور مسافرتی

;

سفر به کپنهاگ

کپنهاگ یکی از زیباترین پایتخت‌های اروپایی و پایتخت کشور زیبای دانمارک است. جاذبه‌های گردشگری و بافت سنتی این شهر توانسته همچنان جنبه گردشگری کپنهاگ را در کنار جنبه‌های سیاسی حفظ کند. سفر به کپنهاگ علاوه بر انگیزه‌های حضور در پایتخت دانمارک، شامل گشت و گذار در شهر و سر زدن به جاذبه‌های گردشگری این شهر نیز می‌شود. حتی سیاستمداران و تجار که اصولا برای گفتگو با شرکای سیاسی و تجاری راهی کپنهاگ می‌شوند نیز سعی می‌کنند جاذبه‌های گردشگری کپنهاگ را از دست ندهند. کشور دانمارک به عنوان یکی از کشورهای فعال در اتحادیه اروپا شناخته می‌شود که عضو معاهده شینگن نیز شده است. در نتیجه شما برای سفر به این کشور اروپایی، باید از سفارتخانه‌های عضو این معاهده، ویزای شینگن را برای سفر به کپنهاگ دریافت کنید. حتما برنامه‌ریزی دقیقی برای اخذ ویزای شینگن و حضور برای مصاحبه داشته باشید تا مشکلی برای سفر به کپنهاگ پیدا نکنید. همچنین واحد پول رایج که در سفر به کپنهاگ باید به همراه داشته باشید، کرون دانمارک است.

بهترین زمان سفر به کپنهاگ

زمستان‌های سرد و تابستان‌های نسبتا معتدل باعث شده است تا بهترین زمان سفر به کپنهاگ از نظر آب و هوا، تابستان باشد. در این فصل زیبایی شهر بیشتر می‏شود و آب و هوا آن مناسب گشت و گذار در جای‌جای شهر است. در فصل تابستان بر تعداد گردشگران نیز افزوده می‌شود و ممکن است هزینه رزرو هتل نیز بیشتر باشد. در نتیجه اگر بخواهید در زمانی با قیمت مناسب‌تر به کپنهاگ سفر کنید، باید از جذابیت‌های سفر به کپنهاگ در تابستان چشم‌پوشی کنید. البته در بهار نیز هوا مطبوع است و هزینه‌ها نیز به اندازه تابستان زیاد نیست. زمستان‌های سرد و در بسیاری از مواقع برفی، باعث شده است تا گردشگران کمتری راهی این شهر شوند. همچنین از اواسط پاییز تا اواسط زمستان طول روز در کپنهاگ بسیار کوتاه می‌شود و ممکن است در برخی مواقع اذیت کننده نیز باشد. شرایط کوتاه بودن طول روز نیز خود یکی از دلایلی است که باعث شده سفر به این شهر در زمستان کم رونق شود. با توجه به این شرایط، بسیاری از هتل‌ها با ارائه تخفیف سعی در جذب مسافر دارند. همچنین بلیط هواپیما به مقصد کپنهاگ در زمستان با تخفیف ارائه می‌شود. در نتیجه اگر بخواهید با کاهش قیمت مواجه شوید، بهترین زمان سفر به کپنهاگ زمستان است؛ البته حتما قبل از سفر آب و هوا را بررسی کنید.

خرید بلیط هواپیما کپنهاگ بهترین قیمت بلیط شانگهای بلیط هواپیما تهران شانگهای

خرید بلیط هواپیما کپنهاگ

برای خرید بلیط هواپیما کپنهاگ در آیتورز، تنها کافی است با ورود اطلاعات، نتایج را مشاهده کنید. اگر در جستجوی بلیط ارزان کپنهاگ هستید و یا می‌خواهید با ایرلاین خاصی سفر کنید، امکان تنظیم فیلترها فراهم شده است و شما می‌توانید، بهترین قیمت بلیط کپنهاگ را خریداری کنید.

جستجوی بلیط هواپیما

جستجوی بلیط کپنهاگ در آیتورز، به شما این امکان را می‌دهد تا با ورود مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافر و در صورت نیاز کلاس پروازی و ایرلاین، بلیط پرواز کپنهاگ را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط کپنهاگ، به شما این امکان را می‌دهد تا لیست بلیط‌ها را به ترتیب ارزان‌ترین قیمت مشاهده کنید و در نهایت، قیمت بلیط ایرلاین‌های مختلف را برای سفر به کپنهاگ مقایسه کنید. اگر در جستجوی بلیط پرواز کپنهاگ هستید و نام ایرلاین، زمان سفر (صبح، بعد از ظهر، عصر و یا شب)، کلاس پروازی و مستقیم بودن پرواز کپنهاگ برای شما اهمیت دارد، به‌راحتی می‌توانید گزینه دلخواه خود را از فیلترهای سمت راست انتخاب کنید تا روی نتایج نشان داده شده اعمال شود.

ویژگی‌های خرید بلیط کپنهاگ از آیتورز

خرید بلیط کپنهاگ از معتبر‌ترین ایرلاین‌ها

آیتورز، امکان خرید بلیط کپنهاگ از تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی را فراهم کرده است، به این ترتیب مسافران می‌توانند بلیط پرواز کپنهاگ را با بهترین قیمت خریداری کنند. 

بلیط ارزان قیمت کپنهاگ

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما، به‌طور لحظه‌ای تغییر می‌کند، اما شما در هر لحظه با جستجو در آیتورز، می‌توانید ارزان‌ترین قیمت بلیط کپنهاگ را مشاهده و بلیط پرواز ارزان کپنهاگ را خریداری کنید.

فرودگاه‌های کپنهاگ

فرودگاه بین‌المللی کپنهاگ تنها فرودگاه این شهر است. این فرودگاه سالانه حجم بالایی از مسافران را جابه‌جا می‌کند. در حال حاضر فرودگاه بین‌المللی کپنهاگ یکی از پرترافیک‌ترین فرودگاه‌های منطقه اسکاندیناوی است. این فرودگاه ازجمله فرودگاه‌های قدیمی در اروپا است که هنوز مشغول به فعالیت است. فرودگاه بین‌المللی کپنهاگ در سال 1925 میلادی به عنوان اولین فرودگاه شهری در دنیا افتتاح شد و تاکنون مشغول به فعالیت است. این فرودگاه در حاشیه شهر قرارگرفته و تنها 8 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. در طول این سال‌ها، فرودگاه بین‌المللی کپنهاگ بارها مورد تعمیر و گسترش و به‌روزرسانی قرار گرفته است.
فرودگاه بین‌المللی کپنهاگ در حال حاضر سومین فرودگاه پر رفت و آمد شمال اروپا محسوب می‌شود. سالانه بیش از 29 میلیون نفر از این فرودگاه تردد می‌کنند. در حال حاضر این تعداد مسافر با استفاده از 2 ترمینال مجهز و پیشرفته به پروازهای خود دسترسی پیدا می‌کنند. قبلا یک ترمینال دیگر نیز وجود داشت که چند سالی است از دسترس عموم خارج شده است. پروازهای داخلی از ترمینال شماره 2 و پروازهای خارجی از ترمینال شماره 3 انجام می‌شود. تمامی امکانات موجود برای مسافران در هر دو ترمینال تعبیه‌شده تا از بودن در این فرودگاه پر رفت و آمد احساس خوبی داشته باشید. با توجه به افزایش سفر به کپنهاگ، مسئولان شهری تصمیم دارند تا با افتتاح ترمینال شماره 4، وضعیت پروازها و قرارگیری مسافران را از حالت فعلی به شرایط بهتری تغییر دهند. در این صورت فرودگاه بین‌المللی کپنهاگ می‌تواند به عنوان یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های اروپایی مطرح شود. زیرساخت‌ها و امکانات فراوانی برای این منظور که به افزایش سفر به کپنهاگ کمک می‌کند اختصاص داده شده است.

  • فرودگاه بین‌المللی گوپنهاگ

حمل و نقل در کپنهاگ

یکی از ویژگی‌های بارز شهر کپنهاگ، سیستم حمل و نقل قوی آن است. در سال‌های اخیر، در بین مردم اروپایی، مردم کپنهاگ بیشترین استفاده را از سیستم حمل و نقل شهری خود داشته‌اند. علت این موضوع قیمت مناسب وسایل حمل و نقل عمومی در کپنهاگ و نظم این وسایل است. وجود نظم و دقیق بودن این سیستم کمک کرده است تا بسیاری از افراد تنها برای مسافرت‌های خارج شهر از خودرو شخصی خود استفاده کنند. موضوعی که باعث شده این شهر کمتر با معضل ترافیک مواجه باشد. سیستم یکپارچه پرداخت حمل و نقل در کپنهاگ و تخفیفات ارائه‌شده برای استفاده از کارت هوشمند کپنهاگ‌کارت، کمک کرده تا شهروندان و همچنین گردشگران برای استفاده از وسایل حمل و نقل در کپنهاگ ترغیب شوند. اتوبوس به تعداد بسیار زیاد و در مسیرهای مختلف وجود دارد. اتوبوس‌های آبی نیز برای مسیرهای آبی تعبیه شده‌اند تا کسی برای رفت و آمد در کپنهاگ مشکلی نداشته باشد. اتوبوس‌ها نیز نظم مشخصی دارند و بسته به حجم مسافر که آن نیز از پیش تعیین شده است، با فاصله زمانی مشخص در ایستگاه حضور پیدا می‌کنند. شما با استفاده از اتوبوس می‌توانید به قسمت‌های مختلف توریستی دسترسی داشته باشید.
هرچند خطوط مترو به اندازه نیاز شهر کپنهاگ رشد نداشته است؛ اما همین‌که مسیرهای شلوغ با استفاده از مترو قابل دسترسی هستند، نیاز بسیاری از افراد را برطرف می‌کند. شما با استفاده از مترو می‌توانید مسیرهایی که در برخی ساعات دچار ترافیک هستند را به‌سادگی طی کنید. تاکسی نیز گزینه دیگری است که به عنوان وسایل حمل و نقل در کپنهاگ شناخته می‌شود. هزینه کرایه تاکسی بسیار زیاد است و به همین علت توصیه می‌کنیم به جای تاکسی از اتوبوس و مترو و یا نهایتا از «اوبر» استفاده کنید. فرودگاه فاصله زیادی تا مرکز شهر ندارد. برای دسترسی از فرودگاه به مرکز شهر می‌توانید از مترو استفاده کنید. برای سوارشدن به مترو باید به ترمینال 3 مراجعه کنید. همچنین قطار شهری، اتوبوس‌های مختلف با مقاصد گوناگون و تاکسی گزینه‌های دیگری هستند که شما را از فرودگاه به مقصد مد نظر می‌رسانند.

دیدنی‌های کپنهاگ

کپنهاگ شهری تاریخی با قدمتی طولانی است. ساختمان‌های تاریخی زیادی در قسمت‌های مختلف شهر قرار گرفته‌اند که هرکدام از آن‌ها نشان‌دهنده دوره‌های مختلف تاریخی در کپنهاگ هستند. شما در قسمت‌های مختلف شهر می‌توانید به جاذبه‌های گردشگری کپنهاگ دسترسی داشته باشید. علاوه بر دیدنی‌های کپنهاگ که جنبه تاریخی دارند، جاذبه‌های گردشگری مدرن نیز در این شهر به‌وفور یافت می‌شود. موزه‌ها و گالری‌های بزرگی برپاشده که هرکدام یکی از جاذبه‌های گردشگری کپنهاگ شناخته می‌شوند. یکی از ویژگی‌های خاص کپنهاگ، بافت شهری زیبا و منحصربه‌فرد آن است. بسیاری از مناطق در کپنهاگ همچنان به سبک گذشته دست‌نخورده باقی مانده‌اند و همین موضوع باعث شده تا تورهای گردشگری پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری جذابی برای گردشگران فراهم شود. گشت و گذار از بین دیدنی‌های کپنهاگ می‌تواند به عنوان یکی از برترین تفریحات در سفر به دانمارک شناخته شود. بهتر است گلچینی از جاذبه‌های گردشگری کپنهاگ را تهیه کرده و در سفر به این شهر به سراغ آن‌ها بروید. مدیریت زمان می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین دیدنی‌های کپنهاگ را در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید.

  • قلعه کونبورگ
  • کلیسای اور سویور
  • گالری ملی دانمارک
  • باغ تیوولی
  • کانال نیهاون
  • منطقه کاستل‌لت

غذا و رستوران در کپنهاگ

رستوران‌های کپنهاگ متنوع و اصولا منو گران‌قیمتی دارند. سر زدن به رستوران‌های لوکس در برخی مناطق خاص شهر کپنهاگ ممکن است هزینه زیادی برای شما داشته باشد. البته برخی رستوران‌های کپنهاگ با اینکه کیفیت غذای خوبی دارند، قیمت آن‌چنان بالایی نداشته و می‌توانند گزینه مناسبی برای صرف غذا در کپنهاگ باشند. بهتر است در مورد رستورانی که می‌خواهید به آن سر بزنید تحقیق کنید تا بهترین را انتخاب نمایید. غذا در کپنهاگ تنوع خوبی دارد. برخی از غذاها مختص این شهر هستند و در دیگر مناطق دنیا کمتر یافت می‌شوند. گوشت مرغ، گوشت قرمز، میگو و ماهی، همگی در غذاهای مختلف این شهر یافت می‌شوند. مردم محلی علاقه زیادی به غذاهای با اصالت و بدون مواد مضر دارند. یکی خوراکی‌های مهم که در انواع غذا در کپنهاگ نیز وجود دارد، پنیرهای مختلف است. پنیر دانبو،‌هاوارتی و بلوچیز از معروف‌ترین پنیرهایی هستند که به همراه غذا در کپنهاگ میل می‌شوند. علاوه بر غذا در کپنهاگ، شیرینی و دسرهای این شهر نیز شهرت دارد. بهترین شیرینی‌های دانمارکی با تنوع بسیار بالا را می‌توانید در کافه‌ها و شیرینی فروشی‌های کپنهاگ پیدا کنید. دسرهای گوناگونی نیز در رستوران‌های کپنهاگ و کافی‌شاپ‌های این شهر سرو می‌شود که تست کردن آن‌ها می‌تواند تجربه خوبی برای شما باشد.

خرید در کپنهاگ

خیابان‌های خرید در کپنهاگ به همراه مناطق خرید و مراکز خرید در این شهر، کپنهاگ را به شهری فوق‌العاده برای خرید تبدیل کرده‌اند. تعداد زیادی از خیابان‌های خرید که اصولا با سنگ‌فرش‌هایی زیبا تزئین شده‌اند، شما را در طول خیابان سرگرم می‌کنند. فروشگاه‌های متعدد موجود در دو سوی این خیابان‌ها، لذت خرید در کپنهاگ را افزایش می‌دهند. خیابان‌های اِلمِگید، گقونیگه، استروگت، یِیاسبورگه از بهترین خیابان‌های خرید در کپنهاگ هستند. مطمئن باشید که از قدم زدن در خیابان و سر زدن به فروشگاه‌های متعدد در طول آن‌ها خسته نخواهید شد. علاوه بر خیابان‌ها، مناطق خرید مثل میدان‌ها و بازارچه‌ها نیز طرفداران زیادی دارند. میدان مرکزی و قدیمی کپنهاگ یکی از این مناطق است که محل مناسبی برای خرید سوغاتی از کپنهاگ به‌حساب می‌آید. همچنین فروشگاه‌های بزرگ و مراکز خرید در کپنهاگ می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای خرید سوغاتی یا وسایل مورد نیاز باشند. اگر در فصول خاصی به کپنهاگ سفر کنید، ممکن است با تخفیف‌های خیره‌کننده‌ای مواجه شوید که تنها مراکز خرید در کپنهاگ آن را ارائه می‌دهند.

دانستنی‌های سفر

هزینه سفر به شهر پاتایا تایلند

هزینه سفر به شهر پاتایا تایلندا

هتل‌های برتر پاتایا بهشت گردشگری تایلند

هتل‌های برتر پاتایا بهشت گردشگری تایلند

جاذبه‌های گردشگری پاتایا

جاذبه‌های گردشگری پاتایا

آیا میدانید

از طریق وبسایت آیتورز می توانید هتل و پرواز خود را به صورت همزمان رزرو کنید !

پرواز و هتل